Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;2 Pułk Strzelców Konnych w Hrubieszowie” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Dokumenty z lat 1918-1939”

 

1934. Hrubieszów. Umowa o pracę w 2 Pułku Strzelców Konnych

Kolekcja (zbiór/zespół): 2 Pułk Strzelców Konnych w Hrubieszowie, Słowa kluczowe: Dobrzański Henryk, Niementowski Romuald, 2 Pułk Strzelców Konnych, lata 30-te 20 w., Hrubieszów


Umowa o pracę w charakterze montera i mechanika pralni w 2 Pułku Strzelców Konnych w Hrubieszowie, należąca do Leona Daciuka. Umowa została zawarta 1.04.1934 r. i zawiera warunki pracy: obowiązki, czas pracy, płacę, urlop oraz warunki rozwiązania umowy. Dokument został podpisany przez dowódcę pułku płk. Romualda Niementowskiego oraz kwatermistrza pułku mjr Henryka Dobrzańskiego "Hubala". Dokument udostępnił Adam Daciuk.


Nazwa dokumentu: 1934. Hrubieszów. Umowa o pracę w 2 Pułku Strzelców Konnych
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): 2 Pułk Strzelców Konnych w Hrubieszowie
Teczka (jednostki archiwalna): Dokumenty z lat 1918-1939
Numer ID: CATL 40 B / 12.2.2
Sygnatura: brak
Autor: b.a
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Wytwórca: 2 Pułk Strzelców Konnych
Miejsce wytworzenia: Hrubieszów
Typ dokumentu: umowa o pracę
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Miejska Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie, Adam Daciuk-ofiarodawca
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Dobrzański Henryk, Niementowski Romuald, 2 Pułk Strzelców Konnych, lata 30-te 20 w., Hrubieszów
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Dokumenty z lat 1918-1939"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.