Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Zakłady pracy i organizacje na Hrubieszowszczyźnie” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Państwowa Komunikacja Samochodowa - PKS”

 

1952-1964. Hrubieszów. Dworzec Autobusowy na ul. Kościelnej

Kolekcja (zbiór/zespół): Zakłady pracy i organizacje na Hrubieszowszczyźnie, Słowa kluczowe: Hrubieszów, PKS, dworzec autobusowy, architektura, autobus, ul. Kościelna, lata 50-te 20 w.


W latach 1952-1964 dworzec autobusowy miał swoją siedzibę w budynku przy ul. Kościelnej, w miejscu obecnego budynku mieszkalnego ABC. W 1964 roku został złożony i przeniesiony na plac przy ul. Ludnej. Na fotografii w tle widoczny jest dach Liceum Ogólnokształcącego przy ul. 3-go Maja. Fotografię udostępnił Marian Pawlak.


Nazwa dokumentu: 1952-1964. Hrubieszów. Dworzec Autobusowy na ul. Kościelnej
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Zakłady pracy i organizacje na Hrubieszowszczyźnie
Teczka (jednostki archiwalna): Państwowa Komunikacja Samochodowa - PKS
Numer ID: CATL 40 B / 27.14.1
Sygnatura: brak
Autor: b.a
Data wytworzenia: 1952 - 01 - 01 --- 1964 - 12 - 31
Miejsce wytworzenia: Hrubieszów
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Miejska Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie, Marian Pawlak - ofiarodawca
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne - Na Tych Samych Warunkach (CC-BY-NC-SA)
Słowa kluczowe: Hrubieszów, PKS, dworzec autobusowy, architektura, autobus, ul. Kościelna, lata 50-te 20 w.
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Państwowa Komunikacja Samochodowa - PKS"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.