Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Miejsca związane z Hrubieszowem” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Fotografie z lat 1900-1918”

 

1914-1917. Hrubieszów. Kartka pocztowa z widokiem na Huczwę

Kolekcja (zbiór/zespół): Miejsca związane z Hrubieszowem, Słowa kluczowe: kartka pocztowa, Huczwa, most, Hrubieszów, druga dekada 20 w.


Pocztówka z okresu I wojny światowej przedstawiająca rzekę Huczwę i most na obecnej ul. Staszica oraz ludzi piorących ubrania w rzece. Na rewersie druk w języku niemieckim z informacjami o wydawcach: cesarsko-królewskiej poczcie polowej (K.u.K. Feldbuchhandlungen des 4. AK) oraz Verlag Karl Harbauer Wien und Leipzig. Udostępnił Mirosław Heflich


Nazwa dokumentu: 1914-1917. Hrubieszów. Kartka pocztowa z widokiem na Huczwę
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Miejsca związane z Hrubieszowem
Teczka (jednostki archiwalna): Fotografie z lat 1900-1918
Numer ID: CATL 40 C / 10.4.2
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1914 --- 1917
Wytwórca: Verlag Karl Harbauer
Miejsce wytworzenia: Wiedeń
Typ dokumentu: kartka pocztowa
Język: ger
Prawa do dysponowania publikacją: Miejska Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie; Mirosław Heflich - ofiarodawca.
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne - Na Tych Samych Warunkach (CC-BY-NC-SA)
Słowa kluczowe: kartka pocztowa, Huczwa, most, Hrubieszów, druga dekada 20 w.
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Fotografie z lat 1900-1918"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.