Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Zakłady pracy i organizacje na Hrubieszowszczyźnie” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Fabryka Maszyn i Narzędzi Rolniczych M. Wolski i S-ka w Lublinie, Filia w Hrubieszowie”

 

1901. Hrubieszów. Opinia o pracowniku zatrudnionym w Fabryce Maszyn Rolniczych i Odlewni Żelaza M. Wolski i S-ka

Kolekcja (zbiór/zespół): Zakłady pracy i organizacje na Hrubieszowszczyźnie, Słowa kluczowe: druk firmowy, fabryka, stolarz, Fabryka Maszyn Rolniczych i Odlewni Żelaza M. Wolski i S-ka, Hrubieszów, pierwsza dekada 20 w.


Opinia o pracowniku o nazwisku Łuczaj wystawiona przez zarządzającego Filią w Hrubieszowie Fabryki Maszyn Rolniczych i Odlewni Żelaza M. Wolski i S-ka w Lublinie, wydana 8 maja 1901 r. Druk firmowy, znaczek skarbowy. Dokument udostępnił Mirosław Borysiewicz


Nazwa dokumentu: 1901. Hrubieszów. Opinia o pracowniku zatrudnionym w Fabryce Maszyn Rolniczych i Odlewni Żelaza M. Wolski i S-ka
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Zakłady pracy i organizacje na Hrubieszowszczyźnie
Teczka (jednostki archiwalna): Fabryka Maszyn i Narzędzi Rolniczych M. Wolski i S-ka w Lublinie, Filia w Hrubieszowie
Numer ID: CATL 40 B / 27.6.3
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1901 - 05 - 08
Wytwórca: Fabryka Maszyn Rolniczych i Odlewni Żelaza M. Wolski i S-ka w Lublinie
Miejsce wytworzenia: Hrubieszów
Typ dokumentu: opinia
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Miejska Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie; Mirosław Borysiewicz - ofiarodawca.
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne - Na Tych Samych Warunkach (CC-BY-NC-SA)
Słowa kluczowe: druk firmowy, fabryka, stolarz, Fabryka Maszyn Rolniczych i Odlewni Żelaza M. Wolski i S-ka, Hrubieszów, pierwsza dekada 20 w.
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Fabryka Maszyn i Narzędzi Rolniczych M. Wolski i S-ka w Lublinie, Filia w Hrubieszowie"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.