Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;2 Pułk Strzelców Konnych w Hrubieszowie” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Fotografie z lat 1939-1945”

 

Ślub kościelny żołnierza 2 Pułku Strzelców Konnych w Hrubieszowie

Kolekcja (zbiór/zespół): 2 Pułk Strzelców Konnych w Hrubieszowie, Słowa kluczowe: Hrubieszów, 2 Pułk Strzelców Konnych, Rękal Jan, żołnierz, ślub, panna młoda, lata 40-te 20 w.


Fotografia przedstawia żołnierza 2 Pułku Strzelców Konnych w Hrubieszowie podczas ślubu kościelnego. Na odwrocie fotografii znajduje się następujący zapis: Na pamiątkę kochanym Renkalom Raczyńscy dn. 23 IX 1945 w dniu ślubu.


Nazwa dokumentu: Ślub kościelny żołnierza 2 Pułku Strzelców Konnych w Hrubieszowie
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): 2 Pułk Strzelców Konnych w Hrubieszowie
Teczka (jednostki archiwalna): Fotografie z lat 1939-1945
Numer ID: CATL 40 B / 12.3.1
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1945-09-23
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Miejska Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie, Janusz Jędrzejewski - ofiarodawca
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Hrubieszów, 2 Pułk Strzelców Konnych, Rękal Jan, żołnierz, ślub, panna młoda, lata 40-te 20 w.
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Fotografie z lat 1939-1945"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.