Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Miejska Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Fotografie”

 

Kiermasz książki PiMBP w Hrubieszowie

Kolekcja (zbiór/zespół): Miejska Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie, Słowa kluczowe: Starzyk Aleksandra, czytelnictwo, kiermasz książek, książka, Powiatowa i Miejska Biblioteka w Hrubieszowie, Hrubieszów


Zdjęcie z 1969 r.przedstawiające kierownika i pracownice Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Hrubieszowie przy stoisku z kiermaszem książki, wystawionym przy bramie prowadzącej do Dworku Du Chateau, w którym biblioteka się mieściła w tamtym czasie. Osoby na zdjęciu to (od lewej): p. Feliksa Aroniewicz - instruktor, Czesława Grombelka - prac. wypożyczalni oraz Aleksandra Starzyk - kierownik PiMBP.


Nazwa dokumentu: Kiermasz książki PiMBP w Hrubieszowie
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Miejska Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie
Teczka (jednostki archiwalna): Fotografie
Numer ID: CATL 40 B / 1.2.1
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Wytwórca: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie
Miejsce wytworzenia: Hrubieszów
Typ dokumentu: fotografia
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Miejska Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: Starzyk Aleksandra, czytelnictwo, kiermasz książek, książka, Powiatowa i Miejska Biblioteka w Hrubieszowie, Hrubieszów
Dostępność: Oryginał dostępny na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Fotografie"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.