Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;2 Armia Wojska Polskiego” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Dokumenty z lat 1939-1945”

 

Brązowy "Krzyż Zasługi" należący do bombardiera Jana Gierowskiego, nadany przez gen. Karola Świerczewskiego

Kolekcja (zbiór/zespół): 2 Armia Wojska Polskiego, Słowa kluczowe: gen. Karol Świerczewski, order "Krzyż Zasługi", odznaka, lata 40-te 20 w.


Brązowy Medal "Krzyża Zasługi" należący do Jana Gierowskiego" przyznany za bohaterskie czyny i dzielne zachowanie się w walce z niemieckim najeźdźcą. Wręczony przez gen. Karola Świerczewskiego dn. 25.06.1945 roku.


Nazwa dokumentu: Brązowy "Krzyż Zasługi" należący do bombardiera Jana Gierowskiego, nadany przez gen. Karola Świerczewskiego
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): 2 Armia Wojska Polskiego
Teczka (jednostki archiwalna): Dokumenty z lat 1939-1945
Numer ID: CATL 40 B / 16.2.2
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1945-06-25
Typ dokumentu: medal
Powiązania: CATL 40 B / 16.2.1
Prawa do dysponowania publikacją: Miejska Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie, Ewa Nowak - ofiarodawca
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: gen. Karol Świerczewski, order "Krzyż Zasługi", odznaka, lata 40-te 20 w.
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Dokumenty z lat 1939-1945"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.