Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Michalska Stefania” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Fotografie Stefanii Michalskiej”

 

Stefania Michalska na swoim koniu Gireju

Kolekcja (zbiór/zespół): Michalska Stefania, Słowa kluczowe: lata 30-te 20 w., ujeżdżalnia, koń, Michalska Stefania, 2 Pułk Strzelców Konnych, Hrubieszów


Stefania z Cypryszewskich Michalska na swoim koniu Gireju na terenie ujeżdżalni 2 Pułku Strzelców Konnych w Hrubieszowie, gdzie służył jej mąż rotmistrz Zygmunt Michalski. Po wojnie Stefania Michalska była współzałożycielką i długoletnią Kierowniczką Centralnej Biblioteki Powiatowej w Hrubieszowie. Ofiarodawca fotografii - Izabela Sławińska.


Nazwa dokumentu: Stefania Michalska na swoim koniu Gireju
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Michalska Stefania
Teczka (jednostki archiwalna): Fotografie Stefanii Michalskiej
Numer ID: CATL 40 A / 19.1.2
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1930-01-01 - 1939-08-31
Miejsce wytworzenia: Hrubieszów
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Miejska Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie, Izabela Sławińska - ofiarodawca
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: lata 30-te 20 w., ujeżdżalnia, koń, Michalska Stefania, 2 Pułk Strzelców Konnych, Hrubieszów
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Fotografie Stefanii Michalskiej"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.