Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Michalska Stefania” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Fotografie Stefanii Michalskiej”

 

Rajd konny do Lublina - 1

Kolekcja (zbiór/zespół): Michalska Stefania, Słowa kluczowe: lata 30-te 20 w., Michalska Stefania, rajd konny, 2 Pułk Strzelców Konnych, Lublin, Trzeszczany, Hrubieszów


Fotografia przedstawia uczestniczki rajdu konnego z Hrubieszowa do Lublina, tzw. rajdu od dworu do dworu, organizowanego przez 2 Pułk Strzelców Konnych z Hrubieszowa. Jednym z dworów, w którym uczestnicy mieli swój przystanek był dwór w Trzeszczanach. Na fotografii druga z lewej siedzi Stefania Michalska z d. Cypryszewska, żona rotmistrza Zygmunta Michalskiego, stoi książę Bielski - właściciel majątku. Ofiarodawca fotografii - Izabela Sławińska.


Nazwa dokumentu: Rajd konny do Lublina - 1
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Michalska Stefania
Teczka (jednostki archiwalna): Fotografie Stefanii Michalskiej
Numer ID: CATL 40 A / 19.1.4
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1930-01-01 - 1939-08-31
Miejsce wytworzenia: Trzeszczany
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Miejska Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie, Izabela Sławińska - ofiarodawca
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: lata 30-te 20 w., Michalska Stefania, rajd konny, 2 Pułk Strzelców Konnych, Lublin, Trzeszczany, Hrubieszów
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Fotografie Stefanii Michalskiej"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.