Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Michalska Stefania” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Fotografie Stefanii Michalskiej”

 

Rajd konny do Lublina - 2

Kolekcja (zbiór/zespół): Michalska Stefania, Słowa kluczowe: lata 30-te 20 w., mundur, żołnierz, koń, rajd konny, Michalska Stefania, 2 Pułk Strzelców Konnych


Fotografia przedstawia uczestniczki rajdu konnego z Hrubieszowa do Lublina, tzw. rajdu od dworu do dworu. Rajdy organizowane były przez 2 Pułk Strzelców Konnych w Hrubieszowie. W środku w jasnym płaszczu stoi Stefania Michalska. Ofiarodawca fotografii - Izabela Sławińska (z domu Michalska).


Nazwa dokumentu: Rajd konny do Lublina - 2
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Michalska Stefania
Teczka (jednostki archiwalna): Fotografie Stefanii Michalskiej
Numer ID: CATL 40 A / 19.1.8
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1930-01-01 - 1939-01-01
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Miejska Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie, ofiarodawca Izabela Sławińska
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: lata 30-te 20 w., mundur, żołnierz, koń, rajd konny, Michalska Stefania, 2 Pułk Strzelców Konnych
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Fotografie Stefanii Michalskiej"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.