Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Szkolnictwo na hrubieszowszczyźnie” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Polska Szkoła Handlowa”

 

1945. Hrubieszów. Uczniowie Polskiej Szkoły Handlowej w Hrubieszowie

Kolekcja (zbiór/zespół): Szkolnictwo na hrubieszowszczyźnie, Słowa kluczowe: lata 40-te 20 w., nauczyciel, sukienka, uczeń, Polska Szkoła Handlowa w Hrubieszowie, Hrubieszów


Na fotografii uczniowie 2 i 3 klasy Polskiej Szkoły Handlowej w Hrubieszowie, która mieściła się w budynku Państwowego Gimnazjum i Liceum. Na odwrocie zdjęcia znajduje się odręczny wpis z imieniem i nazwiskiem każdej z osób. Od lewej:"Niuśka" Ostrowska,Ryszard Bojawski,Jerzy Janicki, Jerzy Techmański, Celina Ka..., Maria Ciesielczuk, NN, Jadwiga Lebiedowicz, Zbyszek Lebiedowicz, Ryszarda Zielińska, Maria Michalak, prof. Brzozowski, Wala Wanicka, Jan Dubik, Władysław Suchar, Maria Tarnowiak, Zbyszek Górski, Alina Hapońska, Cezary Sikorski, Bolesław Osakowski, Zbyszek Kwieciński, Witold Fabiański, Mikołaj Keledowicz, Stefan Lenard, Jan Bojawski, Jerzy Fabiszewski, Leszek Wiatrowski. Ofiarodawca fotografii Alina Skarżyńska.


Nazwa dokumentu: 1945. Hrubieszów. Uczniowie Polskiej Szkoły Handlowej w Hrubieszowie
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Szkolnictwo na hrubieszowszczyźnie
Teczka (jednostki archiwalna): Polska Szkoła Handlowa
Numer ID: CATL 40 C / 7.1.5
Sygnatura: brak
Autor: b.a
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Miejsce wytworzenia: Hrubieszów
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Miejska Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie, Alina Skarżyńska - ofiarodawca
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: lata 40-te 20 w., nauczyciel, sukienka, uczeń, Polska Szkoła Handlowa w Hrubieszowie, Hrubieszów
Dostępność: Oryginał dostępny na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Polska Szkoła Handlowa"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.