Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Wydarzenia związane z hrubieszowszczyzną” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Dokumenty ”

 

1986. Apel w sprawie budowy Domu Kultury

Kolekcja (zbiór/zespół): Wydarzenia związane z hrubieszowszczyzną, Słowa kluczowe: inicjatywa społeczna, społeczny komitet, architektura, Hrubieszowski Dom Kultury, Hrubieszów, lata 80-te 20 w.


Apel Społecznego Komitetu Budowy Domu Kultury (data powołania: 28 września 1985 r.) o wsparcie finansowe budowy, skierowany do kierowników zakładów pracy, samorządów pracowniczych i załóg oraz o uczestnictwo w czynie społecznym skierowane do organizacji politycznych, społecznych oraz pedagogów i młodzieży.


Nazwa dokumentu: 1986. Apel w sprawie budowy Domu Kultury
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Wydarzenia związane z hrubieszowszczyzną
Teczka (jednostki archiwalna): Dokumenty
Numer ID: CATL 40 C / 20.2.1
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Wytwórca: Społecznego Komitetu Budowy Domu Kultury w Hrubieszowie
Miejsce wytworzenia: Hrubieszów
Typ dokumentu: apel
Prawa do dysponowania publikacją: Miejska Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: inicjatywa społeczna, społeczny komitet, architektura, Hrubieszowski Dom Kultury, Hrubieszów, lata 80-te 20 w.
Dostępność: Oryginał dostępny na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Dokumenty "
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.